قرص مکمل آهن فرو کامپلیت سوپرابیون

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
72,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

در زنانی که در سنین باروری (15 تا 45 سال) قرار دارند شایع ترین علت کم خونی فقر آهن خونریزی به علت قاعدگی سنگین و یا بارداری است و پس از آن رژیم غذایی فقیر از آهن و یا بیماری های روده خاص که می‌تواند میزان جذب آهن را تحت‌تأثیر قرار دهد.
سوپرابیون فروکامپلیت دارای فرمولاسیون منحصربفرد که حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری برای ساخت هموگلوبین و گلبول‌های قرمز خون است.
آهن: آهن بکار رفته در فرمولاسیون فروکامپلیت، فروس گلایسین سولفات است که به آن آهن شلاته شده نیز گفته می‌شود و دارای ویژگیهای زیر است:
-دارای جذب و زیست فراهمی بالاتر
-حداقل عارضه گوارشی
-عدم تداخل با مواد غذایی (افرادی که نمی‌توانند با معده خالی آهن مصرف کنند، این محصول را با خیال راحت نیم ساعت پس از وعده غذایی میل کنند)
-عدم اوردوز و مسمومیت (مناسب برای زنان باردار)
اسید فولیک، ویتامین B12: دارای نقش حیاتی در ساخت و تکامل گلبول‌های قرمز خون دارند. کمبود این دو ویتامین منجر به کمخونی مگالوبلاستیک می‌شود
ویتامین B6: بدن برای سنتز هموگلوبین و همینطور جذب ویتامین ب12 به این ویتامین نیاز دارد. کمبود این ویتامین منجر به بروز یک نوع کم‌خونی تحت عنوان کم‌خونی هیپوکرومیک میکروستیک می‌شود.
روی (زینک): مطالعات نشان داده‌اند که علائم کمخونی در افرادی که کمبود روی نیز داشته‌ باشند شدیدتر خواهد بود.
مس: کمبود مس باعث کاهش تعداد گلبولهای قرمز کاهش می‌یابد، همچنین اندازه و غلظت هموگلوبین غیرطبیعی می‌شود. به این حالت آنمی میکروسیتیک نورومکرومیک خواهد بود. اگر کمبود آهن نیز با آن همراه باشد کمخونی هایپوکرومیک خواهد بود.
ویتامین C: جذب آهن را چند برابر می‌کند

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...