کپسول نرم اینوفولیک کمبی(لولی فارما)(30 عدد)

Lo Li Pharma Inofolic Combi 30 Softgel Capsules

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نوع محصول: قرص
  • تعداد در هر بسته: 30 عددی
  • مشخصه ها: جلوگیری از ابتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک PCOS افزایش کیفیت تخمک ترکیب جدید مشتقات اینوزیتول و حاوی مایو اینوزیتول... حاوی اسید فولیک برای پشتیبانی از قدرت باروری تقویت قدرت باروری در بانوان تامین منابع میو اینوزیتول بدن کنترل متابولیسم چربی و شکر مناسب برای شرایط مقاومت به انسولین و دیابت
  • گروه: تقویت تخمدان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کپسول اینوفولیک لولی فارما کمبی (سافت ژل) Inofolic Combi Caps یک مکمل تقویت باروری مخصوص بانوان و حاوی میو اینوزیتول، دی کایرواینوزیتول و اسید فولیک جهت کمک به جبران کمبود این مواد در بدن می باشد. سه ترکیب موجود در کپسول اینوفولیک کمبی از مواد مورد نیاز بدن بانوان برای تقویت قدرت باروری در زنان بوده و کیفیت تخمک را در بانوان تقویت می کند.

 

میو اینوزیتول و دی کایرو اینوزیتول دو ایزومر اینوزیتول هستند که در بدن انسان به صورت فسفولیپید حضور دارند و مهم ترین عملکرد بیولوژیک آنها به عنوان پیام رسان ثانویه است.

 

میو اینوزیتول موجود در سافت ژل اینوفولیک لولی فارما به همراه فولیک اسید زیر نظر متخصص تغذیه و متخصصین زنان و زایمان و غدد، باعث بهبود تخمک گذاری، بهبود فاکتور های متابولیکی ، افزایش میزان باروری زنان، کاهش میزان گنادوتروپین ها در مرحله باروری و همچنین بهبود فاکتور های هورمونی در زنان PCOS  و زنان در سنین باروری شد.

 

تفاوت کپسول اینوفولیک و ساشه اینوفولیک در وجود ترکیب جدیدی به نام دی کایرو اینوزیتول در کپسول اینوفولیک است. در ادامه توضیحات کپسول اینوفولیک لولی فارما به توضیح کاربردها این محصول و ترکیبات آن خواهیم پرداخت.

نوع محصول
قرص
تعداد در هر بسته
30 عددی
مشخصه ها
جلوگیری از ابتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک PCOS
افزایش کیفیت تخمک
ترکیب جدید مشتقات اینوزیتول و حاوی مایو اینوزیتول و دی کایرو اینوزیتول
حاوی اسید فولیک برای پشتیبانی از قدرت باروری
تقویت قدرت باروری در بانوان
تامین منابع میو اینوزیتول بدن
کنترل متابولیسم چربی و شکر
مناسب برای شرایط مقاومت به انسولین و دیابت
گروه
تقویت تخمدان
شرکت سازنده
داروسازی طب مفید نیکان
جنسیت مصرف
بانوان
کشور سازنده
ایتالیا
شرایط نگهداری
دور از دسترس اطفال و در جای خشک و خنک نگهداری شود.
نحوه مصرف
روزانه دو کپسول مصرف شود. جهت اطمینان از تامین پایدار اینوزیتول در بدن، بهتر است بین مصرف دو کپسول 12 ساعت فاصله زمانی وجود داشته باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...